Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz Cenevre Otomobil Fuarı 2015

Mercedes-Benz Cenevre Otomobil Fuarı 2015

Cenevre Otomobil Fuarı’nın en renkli markalarından biri olan Mercedes-Benz bu yıl da yeni modeller ve yeni nesil araçlarıyla fuara damgasını vuruyor. Mercedes-Benz bu yılki fuarda iki yeni modelinin dünya lansmanını gerçekleştirirken, yenilediği Smart ForTwo ve G500 4X4’ün tanıtımlarını yapıyor.

Mercedes-Benz GLE Coupe

Mercedes’in lansmanını gerçekleştirdiği ve ilk olarak Detroit Otomobil Fuarı’nda karşımıza çıkan aracı GLE Coupe. Coupe aracın sportif ve dinamik tasarımıyla, SUV aracın gücünü birleştiren GLE Coupe aslında Mercedes-Benz bünyesinde görmeye alıştığımız türlerden biri. Eylül 2015’de Türkiye’de satışına başlanacak olan GLE Coupe’de V6 ve V8 olmak üzere 4 farklı motor seçeneğine sahip. 4 Matic’le donatılan GLE Coupe’nin V6 motorları sırasıyla 258Hp güç, 480 Nm tork ve 333Hp güç, 620 Nm tork üretiyor. AMG versiyon da yer alan V8 motor ise sırasıyla 367 Hp güç, 520 Nm ve 570 Hp güç ve 680Nm tork üretiyor.

Mercedes-Benz Maybach S600

Cenevre Otomobil Fuarı’nın heyecanla beklenen yeni modelleri arasında Mercedes-Benz’in Maybach S600 de yer alıyor. S Serisinin özel modeli olan Maybach’ın limuzin tarzındaki uzun, şoförlü aracı olan Maybach S600’ün zırhlı versiyonu da bulunuyor. Konforun en üst seviyede olduğu Maybach S600’de arka koltuklardaki ayak dinlendirme, tamamen yatırılabilen koltuklar, gibi özellikler konforun nedenli üst seviyede olduğunu kanıtlıyor. 6,5 metrelik bir uzunluğa sahip olan Maybach S600, 6,0 litrelik V12 motora sahip. 530Hp güç üreten bu motor 830Nm tork üretiyor.

Yeni eklenen ilanlar