Mercedes-Benz C Serisi 2015 Lansman

Mercedes-Benz C Serisi 2015 Lansman

Mercedes-Benz’in en çok satan modellerinden olan C Serisi yenilenen versiyonu ile yollara çıkıyor. İlk kez 2007 yılında yollara çıkan güncel nesliyle, 2,4 milyonluk bir satış rakamına ulaşan C Serisi, yeni versiyonu ile başarısını yenilemeyi amaçlıyor. Akıllı hafif tasarım konsepti ile önceki modeline oranla 100 kg daha hafif olan yeni C Serisi, mükemmel aerodinamiği ve ekonomik motorları ile öne çıkıyor.

Mercedes-Benz C Serisi Özellikleri

Yeni Mercedes-Benz C Serisi, isteğe bağlı olarak havalı tercih edilebilen süspansiyon sistemi ile çevik ve konforlu sürüşlere imkan vermesinin yanında, ileri teknoloji ürünü sürücü destek sistemleri ile de yüksek güvenlik standartlarına sahip. Standart, Avangarde, Exclusive ve AMG olmak üzere dört farklı seçeneğe sahip olan yeni C Serisi, Exclusive donanım seviyesi ile daha şık bir görünüme sahip. Bu seviyede kaputun üzerindeki Mercedes-Benz yıldızı ve klasik radyatör ızgarası öne çıkıyor.

Mercedes-Benz C Motor Seçeneği

Yeni C Serisi 156Hp güç üreten 1,6 litrelik benzinli, 184Hp güç üreten 2,0 litrelik benzinli ve 170Hp güç üreten 2,2 litrelik turbo dizel olarak, üç motor seçeneği ile satışa çıkıyor.

Yeni eklenen ilanlar