Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz AMG GT 2014 Lansmanı

Mercedes-Benz AMG GT 2014 Lansmanı

Mercedes-Benz SLM AMG sonrasında piyasaya süreceği süperspor otomobili sonunda tanıttı. Genel yapı olarak yerini aldığı modeli andıran otomobilin gövdesi altında sunulan özellikler ise tamamen farklı.

Mercedes-Benz AMG GT Tasarımı

Aylardır farklı açılardan çekilmiş maskeli fotoğrafları internette dolanan otomobilin görünümü bu nedenle şok yaratmasa da, uzun kaput ve kısa yapılı bagaj kapağıyla hoş görünmeyen oranlar yakalamış SL ailesini andıran LED farlar, alçağa yerleştirilmiş ön panjur ve köşelere alınmış hava girişleri dinamik bir görünüm oluştururken yuvarlak hatlarda dikkat çekiyor. GT’de 19 inç çaplı jantlar kullanan Mercedes markası, GT S’de önde 19 inç arkada ise 20 inç çaplı jant tercih etmiş.

Mercedes-Benz AMG GT Motor Özellikleri

Kaput altında görev yapan 4 litre hacimli V8 motor standart modellerde 462Hp güç, 600Nm tork üretebilirken GT S armalı modellerler 510Hp güce ve 650Nm torka sahip. Daha yüksek güce sahip olan versiyon 0’dan 100km/s hıza 3,8 saniyede ulaşabilirken maksimum hızı 310Km/s olarak açıklandı. Düşük güçlü modelse 100Km/s sürate 4 saniyede ulaşırken maksimum sürati 304Km/s. Her iki güç seviyesinde de 7 ileri vitesli, çift kavramalı yarı otomatik şanzıman standart olarak sunulacak.

Yeni eklenen ilanlar