Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Lexus RX İstanbul Autoshow 2015 Lansmanı

Lexus RX İstanbul Autoshow 2015 Lansmanı

Lexus, İstanbul Autoshow 2015‘de bu yıl sonundaTürkiye’de piyasaya sunmaya hazırlandığıaraçlarını sergiledi. Üst segmentde yer almayı hedefleyen Lexus‘a ilgi oldukça büyüktü.

Müşteri Odaklılık

Premium otomobil pazarında “müşteri odaklılık” kavramını yeniden tanımlayan Lexus, İstanbul Autoshow 2015‘te IS, NX, GS, LS, RCF, LFA modellerini sergiledi. Bunun yanında RX modelinin lansmanını gerçekleştirdi. İstanbul Autoshow Lexus tanıtım toplantısında konuşan Bozkurt, Türkiye’deki Lexus operasyonlarının Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ tarafından yürütüleceğini belirtti.

Bozkurt, Türkiye’deki premium marka müşterilerinin daha önce deneyimlemedikleri bir hizmeti yaşayacaklarını ifade ederek, şöyle devam etti:

“Lüks kavramını yeniden tanımlayan Lexus, tüm dünyadaki operasyonlarında Japonca misafirperverlik anlamına gelen ‘Omotenashi’ felsefesini ilke ediniyor. Bu felsefe ile müşterilerimize sürekli hissedecekleri Lexus müşteri deneyimini otomobil alırken, kullanırken ve sonrasında da yaşatacağız. Türkiye’de 2 litre üstü otomobillerde vergiler yüksek. Önceki dönemlerde Lexus motorlarının tümü 2 litrenin üstündeydi. Şimdi mutlulukla söyleyebilirim ki artık Lexus’un 2 litrelik turbo motoru var.

Yeni eklenen ilanlar