Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Lamborghini - Los Angeles Otomobil Fuarı 2015

Lamborghini - Los Angeles Otomobil Fuarı 2015

Lamborghini HuracanLos Angeles Otomobil Fuarında Amerika lansmanıyla tanıtıldı. Bir önceki modeline göre büyük değişimler yaşayan Lamborghini Huracan’ın en önemli değişikliği arkadan çekişli olması. Lamborghini Huracan Rus savaş uçağı ile yaptığı yarışla dünyaca tanınmıştı.

Lamborghini Huracan LP580-2 

Lamborghini Huracan LP580-2 model adını alan araç bir önceki dört tekerden çekişli modeline göre 30 HP daha az güçlü. 5.2 litrelik V10 bir motora sahip olan yeni Lamborghini Huracan 580 HP ve 540 NM Tork güç üretiyor. 100 KM/S hıza ise 3.4 saniyede ulaşıyor.

Yeni Lamborghini Huracan

Yeni Lamborghini Huracan’nın dış tasarımında da önemli yenilikler yapıldı. Yapılan en büyük tasarım değişikliği ön ve arka tamponda yapıldı. Dört teker çekişli modelinden ayrılmak için yapılan bu değişiklikte ön ve arka tampon tamamen yenilendi. Bu tasarım değişikliği aracın genelinde de ufak yeniliklerle yansıdı.

Yeni Lamborghini Huracan’ın dört tekerden çekiş sistemi yerine arkadan çekişli olması aracı 33 kg daha hafif olmasını sağlamış. Ayrıca Yeni Lamborghini Huracan bir önceki modelinden 20.000 Euro daha ucuz.

Yeni eklenen ilanlar