Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

İkinci El Otomobil Satış Günleri - Rent Go

İkinci El Otomobil Satış Günleri - Rent Go

Tunalar bünyesinde 2013 yılında kurulan Rent Go, rent a car sektöründeki yerli firma boşluğunu doldurmayı amaçlıyor. Türkiye çapında 13 kiralama ofisiyle rent a car hizmeti veren Rent Go Satış ve Operasyon Müdürü, Savaş Serdar Tuna ile İkinci El Otomobil Günleri etkinliğinde araç kiralama sektörü üzerine kısa bir söyleşi gerçekleştirdik.

Rent Go

Yeni ve güvenli araç, yüksek hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat garantisi sunmayı hedefleyen Rent Go günlük araç kiralama, haftalık araç kiralama ve uzun vadeli araç kiralama hizmeti vermektedir. Bunun yarında Rent Go Filo olarak ticari şirketlere uzun vade de filo kiralama hizmeti de vermektedir.

Rent Go Filo

Tunalar’ın 2007 yılında BUDGET lisansıyla başladığı rent a car sektörünü yerlileştiren Rent Go ve Rent Go Filo, ülke çapındaki 13 ofisiyle hizmet vermektedir. Yüksek hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat garantisi sunan Rent Go günlük, haftalık ve uzun dönem araç kiralamada müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Ticari şirketlerin uzun dönem araç kiralama ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Rent Go Filo’da alanında en önde gelen firma olmayı hedeflemektedir.

Yeni eklenen ilanlar