Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Hyundai Paris Otomobil Fuarı 2014

Hyundai Paris Otomobil Fuarı 2014

Hyundai Paris Otomobil Fuarı’na güçlü bir şekilde hazırlanan firmalardan biri. Hyundai, fuara bu sene i20, H350 ve Genesis ile katılıyor.

Bir önceki modeliyle kendini kanıtlamış olana Hyundai i20 büyüyen iç hacmi ve dış tasarımda yapılan küçük değişikliklerle fuardaki ziyaretçilerini ağırlıyor. Hyundai mühendisleri daha temiz ve verimli bir kabin yaratmak için ses, ısıtma ve orta konsol gibi fonksiyonel ve kolay kullanımlı donanımlar üzerinde çalışarak kullanıcılara mümkün olduğunca en yakın kaliteyi sunmayı hedeflediler. Sonuç olarak rakiplerinden çok daha geniş olan Hyundai i20, kendinden daha üst sınıftaki araçlara da gözdağı vermiş oluyor.

Hyundai’nin fuarda bulunan bir diğer aracı hafif ticari sınıfta yer alan modeli ise H350. Panelvan, minibüs, ve kamyonet karoserler çeşitliliğine sahip olan H350 farklı dingil mesafesi seçenekleri ile de her sınıftan kullanıcıya hitap ediyor.

Amerika ve Kore piyasasında beklenenden daha da iyi bir pazar payı yakalayan Hyundai Genesis yeni yüzü ile Avrupa pazarını hedefliyor. Yeni Genesis ile Avrupa pazarında iyi bir konuma gelmeyi hedefleyen Hyundai, gelişmiş motor ve güvenlik teknolojileri sayesinde hedefine ulaşacağa benziyor.

Yeni eklenen ilanlar