Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Ferrari Racing Days İstanbul 2014 (I)

Ferrari Racing Days İstanbul 2014 (I)

Ferrari Racing Days organizasyonu Türkiye’de ilk kez 24-26 Ekim 2014 tarihleri arasında İstanbul Park’ta gerçekleştirildi. Intercity tarafından organize edilen etkinlikte dünyadan yarış pilotları ile birlikte Türkiye’den Ferrari sahipleri de yarışma fırsatı buldular. Nisan ayında Monza’dan start alan Ferrari Racing Days’in 6, yarışı olan İstanbul Park Racing Days’de 150 den fazla Ferrari yer aldı.

İlk defa ülkemizde gerçekleştirilen ve üç gün boyunca devam eden Ferrari Racing Days’de efsane yarışlara imza atan yirmiden fazla Ferrari Formula 1 yarış otomobili izleyicilere unutulmaz bir Formula 1 deneyimi gerçekleştirdi. Ferrari Pit Stop ekibinin de yer aldığı yarışlarda, Pit Stop ekibi özel bir gösteri ile izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşattılar.

Trafeo Pirelli ve Coppa Shell adı altında gerçekleştirilen yarışlarda ise 50 adet Ferrari 458 Challenge otomobili nefes kesen yarışlara imza attılar. Özel üretim Ferrari XX ve Ferrari 599 XX otomobilleri de İstanbul Park pistinde yerlerini aldılar. Ferrari XX ve Ferrari 599XX otomobillerinin gösterdiği performanslar yarışların en dikkat çekici bölümlerinden biri oldu.

Yeni eklenen ilanlar