Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Cenevre Otomobil Fuarı 2014 Toyota

Cenevre Otomobil Fuarı 2014 Toyota

ToyotaCenevre Otomobil Fuar’ına üç modelle katıldı. Marka, geleceğin otomobilleri sloganıyla Toyota Aygo, konsept FV2 ve Yaris’in Hibrit versiyonuyla fuarda yer aldı. Küçük şehir otomobili olarak lanse edilen Aygo’nun birçok parçası kişiselleştirilebiliyor. ‘’X’’ şeklindeki ön ızgara, arka tampon ve jantlar farklı renk kombinasyonları sunuyor. İç tasarımda ise gösterge paneli, orta konsol, havalandırma üniteleri ve vites konsolu çevresi isteğe göre değiştirilebiliyor.

Toyota Aygo

Toyota’nın ödüllü 3 silindirli 1,0 litrelik VVT-i benzinli motora sahip olan Aygo, eko versiyonla 100 km’de 3,9 litre yakıt tüketiyor. CO2 salınımı ise km’de 90 gr/km.

Toyota FV2

Toyota’nın geleceğe ışık tutan konsept modeli FV2 Konsept’in en önemli özelliği direksiyonsuz kontrol edilebilmesi. Hem şehir içi kullanımına uygun boyutları hem de direksiyondan bağımsız, farklı sürüş pozisyonları ile rakiplerini zorlayan FV2 Konsept ileri teknolojik donanımlara da sahip. Ayakta ve oturarak kullanılabilen FV2 Konsept vücudun sağa sola ileri geri hareketlerini algılayıp ona göre yönünü belirliyor. Video kaydedip fotoğraf çekebilen aracın, teknik bilgileri açıklanmasa da elektrikli olacağı ve yüksek hızlara çıkamayacağı biliniyor.

Toyota Yaris

Toyota çevreci araçlara yaptığı yatırımları arttırarak modellerini yeniliyor. Yenilenen bu modellerden biri de Yaris oldu. Cenevre fuarında hibrid motoruyla karşımıza çıkan Yaris, ekonomik ve CO2 salınımı bakımından çevreci bir araç. 100 km’de 3,4 litre yakıt tüketen aracın km başına CO2 salınımı 85g/km. 1,5 litrelik benzinli ve 45 kw’lık elektrikli motoruyla 100Hp güce ulaşan Yaris Hibrid, 100 km/s hıza 11 saniyede ulaşıyor.

Yeni eklenen ilanlar