Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW New York Otomobil Fuarı 2015

BMW New York Otomobil Fuarı 2015

New York Otomobil Fuarı, dünyanın önemli katılımcılarıyla kapılarını açtı. Amerika pazarının en önemli ayağından biri olan New York Otomobil Fuarı’na BMW markası geleceğin süper spor otomobili i8 le katıldı. BMW i8 ayrıca Yılın Otomobili Ödülüne de adaylığını koydu. Türkiye’de de sevilen bir model olan i8fuarda da ilgi odağı olan modellerin başında geldi.

BMW i8 Yılın Otomobili Ödülüne Aday

25 ülkeden 75 gazetecinin 5 kategoride oylamasıyla seçilen Yılın Otomobili Yarışması’nda BMW i8, ‘’Yılın Yeşil Otomobili’’ kategorisinde aday oldu. Süper spor otomobil segmentinde yer alan i8, 100 km’deki 2,7 litrelik yakıt tüketimi ve düşük emisyon değeriyle en çevreci spor otomobiller arasında yer alıyor.

BMW i8’in Özellikleri

Hibrid teknolojiye sahip olan BMW i8 250 km’lik maksimum hızı ve 100 km/s hıza 4,6 saniyede ulaşmasıyla diğer spor otomobillerden farklı değil. 3 silindirli benzinli bir motora ve bu motoru destekleyen elektrikli bir motora sahip olması i8’i diğer hibridlerden ayırıyor. Toplamda 362 Hp ve 320 Nm tork güce sahip olan BMW i8, 100 km’de ortalama 2,7 litre yakıt tüketiyor.

 

 

Yeni eklenen ilanlar