Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW - Los Angeles Otomobil Fuarı 2014

BMW - Los Angeles Otomobil Fuarı 2014

BMW ve MINI

Amerika’nın en büyük otomobil fuarlardan biri olan Los Angeles Otomobil Fuarı, kapılarını açtı. Konsept ve 2015 model araçların ağırlıkta olduğu fuarda BMW ve MINI son model araçlarıyla yerlerini aldılar.

MINI Citysurfer

BMW’nin alt firmalarından olan MINI’nin, Citysurfer adlı elektrikli scooter’ı  fuarın en dikkat çeken araçlarından biri olmayı başardı. Elektrikle çalışan bu mini araç 18 kg ağırlığında ve 25 km/s hız yapabiliyor. Katlanabilen ve kolay taşına bilen aracın menzili ise 5 km.

BMW M5 ve M6

BMW’nin fuarda tanıttığı araçlardan en çok dikkat çekenleri ise 5 serisi modellerinden M5 ve M6 oldu. Makyajlanan M5 ve M6’da tasarım anlamında kayda değer değişiklikler görülmüyor, ancak performansta önemli artışlar mevcut. Bu performans artışları ise Competition Package isimli modifikasyon paketinde sunuluyor.

BMW M5 ve M6 Özellikleri

Çift turbo beslemeye sahip 4,4 litre hacimli V8 motorun gücü 575Hp. Süspansiyon sistemini de daha sportif ayarlı yapan paketle birlikte araçlar yaklaşık 10 mm alçalırken egzoz çıkışları farklı bir renge sahip. Hafifletilen 20 inç çaplı jantlar bu pakete özelken karbon seramik fren diskleri ve elden geçirilmiş kilitli diferansiyel de performansı artırıyor.

Yeni eklenen ilanlar