Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW Cenevre Otomobil Fuarı 2015

BMW Cenevre Otomobil Fuarı 2015

Bu yıl 85.’si düzenlenen ve bütün otomobil firmalarının özenle hazırlandığı Cenevre Otomobil Fuarı’nda BMW markası, yenilediği BMW 1 Serisi ve BMW 2 Serisi araçlarıyla boy gösteriyor. Yenilenen tasarımlarıyla öne çıkan 1 ve 2 serisi BMW’lerin motorlarında da önemli yenilikler mevcut.

BMW 2 Serisi

BMW’nin dört tekerden çekiş özelliğine sahip aile otomobili olan 2 Serisi’nin yenilenen ve genişleyen motor seçenekleri fuar ziyaretçilerinin gözünden kaçmadı. Özellikle Türkiye’de başarılı olacağını düşündüğümüz 3 silindirli 1,5 litrelik motoru 116 Hp güç ve 270 Nm tork üretiyor. 2 Serisi’nin 2 litrelik benzinli ünitesi ise 190 Hp güç ve 400 Nm tork üretiyor.

BMW 1 Serisi

1 Serisi’nin makyajlanan versiyonu ise Cenevre Otomobil Fuarı’nda karşımıza çıkıyor. Özelikle far, ön panjur ve kaput üzerinde yapılan değişiklikler dikkat çekerken, LED stopların bagaj kapağına doğru uzaması gözlerden kaçmıyor. BMW’nin 1 Serisinde de 3 silindirli 1,5 litrelik benzinli bir motor tercih etmiş. Bu motor 109 Hp güç ve 180 Nm tork üretiyor.

Yeni eklenen ilanlar