Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW Cenevre Otomobil Fuarı 2014

BMW Cenevre Otomobil Fuarı 2014

BMW, Cenevre Otomobil Fuarı’nda 2 Serisi araçlarıyla boy gösterdi. Dünya lansmanları da Cenevre Otomobil Fuar’ında gerçekleştirilen S Serisi araçlara ilgi büyüktü.

BMW 2 Serisi Tasarımı

Tasarımında güncelleme yapılan BMW 2 Serisinde havalandırmalar ve LED farlardaki yenilikler yapıldı. Önden çekişli olan 2 Serisi BMW’nin ilk önden çekişli aracı olma özelliğini taşıyor. Bunun yanında 2 Serisi araçlara dört tekerden çekişli olarak da sahip olabilirsiniz.

BMW 2 Serisi Motor Seçeneği

2 Serisi araçların önceki versiyonunda da kullanılan 1,5 litrelik 3 silindirli motoru yenilenerek daha güçlü bir hal aldı. 136 Hp güç ve 220 Nm tork üreten 3 silindirli motor 6 ileri vitesli manuel veya 8 ileri vitesli otomatik şanzıman seçeneklerine sahip. 6 ileri vitesli manuel şanzıman seçeneğinde 0-100 km/s hızlanmasını 8,8 saniyede tamamlayan 2 Serisi, 8 ileri vitesli otomatik şanzımanda bu süre 8,9 saniyeye çıkıyor. Her iki şanzıman seçeneğinde maksimum hız 212 km/s.

MINI Cooper Clubman

Cenevre Otomobil Fuarı’nda BMW çatısı altında tanıtılan bir diğer araç ise, MINI Cooper Clubman Konsept’ti. Şuana kadar üretilen en uzun Mini Cooper unvanına sahip olan Clubman Konsept’in teknik özellikleri açıklanmadı. Tasarımıyla fuarda öne çıkan MINI Cooper Clubman’ın ön ve arka far tasarımları öne çıkıyor.

Yeni eklenen ilanlar