Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi Las Vegas CES Fuarı 2015

Audi Las Vegas CES Fuarı 2015

CES 2015’te sadece teknoloji şirketleri boy göstermiyor. Etkinliğe geleceğin otomobil modelleriyle katılan otomotiv devleri de teknoloji tutkunlarını fazlasıyla heyecanlandırıyor. Şoför koltuğuna akıllı mobil cihazları oturtan CES’te en çok ilgi gören otomobillerden biri ise AudiA7 oldu.

Gelecekteki ulaşımın temellerini oluşturması sürpriz olmayacak olan sürücüsüz otomobiller, teknolojiden aldıkları destekle yollarda olabilecekler. Bu yüzden teknoloji devleri kadar otomobil devleri de CES 2015’e yoğun ilgi gösterdi. Audi ve silikon vadisinin işbirliği ile geliştirilen sürücüsüz A7 bunun en örneği. Fuar alanına kadar 1450 km’yi sürücüsüz olarak alan otomobil, üzerindeki 20 sensör sayesinde 240 km/s hıza kadar çıkabiliyor. Motor gücü iç ve dış tasarım bakımından normal A7’den farkı olmayan aracın tek özelliği kendi kendine gidebilmesi değil.

Her ne kadar sürücüsüz A7 kadar ilgi çekmese de otomobil firmasından beklenmeyen bir atılım yapan Audi, kendi geliştirdiği tablet bilgisayarı da CES’te tanıttı. 10 inçlik LED ekrana sahip olan tablet bilgisayar, Tegra 4 işlemciye sahip. Ayrıca klima, radyo, müzik, navigasyon gibi birçok özellik de tabletten kontrol edilebiliyor.

Yeni eklenen ilanlar