Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi, 500.000.TT otomobilini sınırlı sayıda ve çok özel bir modelle kutluyor

Audi, 500.000.TT otomobilini sınırlı sayıda ve çok özel bir modelle kutluyor

Yarım milyon Audi TT modeli üretilmiş durumda.  Audi, üretimindeki bu kilometre taşını yeni bir kompakt spor modelle kutluyor. 272 beygir gücündeki Audi TTS Competition’ın Coupé ve Roadster modellerinin üretimine Ekim ayında başlanacak. Toplam üretimse 500 adetle sınırlı olacak.

Uzunca bir zamandır bir tasarım ikonu olarak görülen Audi TT, yeni TTS Competition ile yeni bir aksan kazanıyor. Özel bir sarı ve bulutlu bir gri renkte üretilecek modelin dışı mat alüminyum barlarla süslü. Roadster’in üstü siyah veya gri olabiliyor, 19” lik tekerleklerle aracın son derece spor bir görünümü var.

İç mekândaki deri paketinde çelik grisinin yanında yer yer sarı detaylar bulunuyor. Üretilecek her bir model, sınırlı üretimi vurgulamak için kapısında 1 den 500’e kadar olan bir numara taşıyor olacak. 6 hızlı S tronik vitesiyle 350 Nm tork gücündeki modelin Coupé versiyonu, 100 km’ye 5.3 saniyede, Roadster versiyonu ise 5.7 saniyede çıkıyor. Vites manuel olursa bu süre 5.5 saniye olarak belirlenmiş. Coupé modelin ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 7.7 litre, Roadster’in ise 7.9 litre. Maksimum hız ise saatte 250 km.

500 bininci TT, Audi’nin bu segmentteki başarısını kanıtlıyor.  İlk defa 1998’de Coupé versiyonuyla ortaya çıkan TT’nin bir yıl sonra da Roadster modeli üretilmişti. Detaylara verdiği önemle ve özenli işçiliğiyle günümüze kadar ulaşan seri, halen tasarım anlamında örnek gösteriliyor.

 

Yeni eklenen ilanlar