Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı Volkswagen

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı Volkswagen

Volkswagen,Frankfurt Otomobil Fuarı’nda SUV sınıfındaki başarılı temsilcisinin yeni neslini tanıttı. 2. nesline kavuşan Tiguan, yeni bir tasarıma kavuştu.

Yeni Volkswagen Tiguan Özellikleri

Boyutları uzayan Yeni Tiguan’ın iç hacmi de oldukça genişledi. Bazı ülkelerde 7 kişilik oturma kapasitesiyle satılacak olan Tiguan’ın bagaj hacmi de 1655 litreye kadar ulaşabiliyor. Önceki nesline göre 80 kilogram daha hafif olan 2016 Tiguan da Head-Up multimedya ekranı, acil firen sistemi, çoklu çarpışma firen sistemi gibi, yorgunluk uyarı sistemi gibi sistemler standart olarak yer alıyor.

Volkswagen Tiguan Motor Özelliği

Yeni Volkswagen Tiguan’ın kaputunun altında da yeni motor seçenekleri yer alıyor. Toplamda sekiz motor seçeneğine sahip olan Yeni Tiguan da dört benzinli dört dizel motor seçeneği yer alıyor. Benzinli motor seçenekleri 125 ve 220 HP arasında değişirken, dizel motor seçenekleri 115 ve 240 HP arasında değişiyor.

Volkswagen Tiguan Yakıt Tüketimi

Yakıt tüketiminin %24 kadar azaldığı Yeni Tiguan’nın düşük çekişli motor seçenekleri önden çekişle satılacak. Diğer motor seçeneklerinde ise dört çeker standart olarak bulunuyor. 2007 deki versiyonuyla 2 milyon 640 bin adet satan Tiguan’nın, yeni neslinin Türkiye’de ne zaman satılacağı belli değil.

Yeni eklenen ilanlar