Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı Opel

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı Opel

Opel, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda en başarılı modeli Astra’nın  lansmanını gerçekleştirdi. Daha hafif, daha güçlü ve daha modern bir tasarıma kavuşan Astra’nın iç tasarımında da önemli yenilikler mevcut.

Yeni Astra

Bir önceki nesline göre daha yüksek performans sergileyen Yeni Astra’nın gücünü etkileyen en önemli faktörlerden biri hafifleyen karoeseri. 200 kilogram hafifleyen Astra, yeni motorlarının performansını daha iyi gösteriyor.

2016 Opel Astra Özellikleri

Yeni motorlara kavuşan 2016 Astra’nın en dikkat çeken motor seçeneği 1.0 litre hacimli 3 silindirli motoru. 105 HP güç üreten bu motor vergideki uygunluğu nedeniyle Türkiye’de başarılı olacak gibi. Dizel motor seçenekleri de bulunan Astra’nın 1.6 litre hacimli olan motorlarının güç değerleri 95 ile 200 HP arasında.

 

2016 Opel Astra Tasarımı

Opel Astra’nın boyutlarında kayda değer değişiklikler olmasa da iç hacminde büyüme ve konforunda artış göze çarpıyor. Özellikle koltuklarındaki konfor artışı kayda değer. Yeni Opel Astra’nın koltukları ısıtmalı, havalandırmalı ve masaj yapabiliyor. Yeni Opel Astra kasım ayında Türkiye’de satışa çıkacak.

Yeni eklenen ilanlar