Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı: Öne Çıkanlar

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı: Öne Çıkanlar

66. kez düzenlenen Frankfurt Otomobil Fuarı bir çok lansmana, bir çok yeni modele ev sahipliği yaptı. Fuarın öne çıkan araçlarını sizin için derledik.

Toyota Prius 4

Toyota’nın 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda lansmanını gerçekleştirdiği otomobili Prius 4.  Mirai ile aynı yakıt pilini kullanan Prius 4, artık daha yere daha yakın ve daha geniş. Genel tasarım özelliklerini koruyan Prius 4’ün iç tasarımında konfor ve kalite artışı görülüyor.

Opel Astra

Opel’in en başarılı modeli olan 2016 Astra’da Frankfurt’ta yeni modeline kavuştu. 1.0 litrelik 3 silindirli bir motora kavuşan Yeni Opel Astra, ekonomik ve performanslı bir araç.

BMW 7 Serisi

BMW’nin alternatif yakıta yaptığı yatırımın en önemli örneği 7 Serisi Hibrit. Sadece elektrikli motoruyla 41 kilometre yol alabilen aracın karma gücü 326 HP. 100 km’deki yakıt tüketimi ise 2.1 litre.

MINI Cooper Clubman

MINI Cooper’ın boyut algılarını yıkan 5 kapılı modeli Clubman, uzunluğu ve genişliği ile dikkat çekiyor. 5 kişilik yolcu kapasitesine ve 360 litrelik bagaj hacmine sahip olan araç fuarın en dikkat çeken araçları arasındaydı.

Porsche Mission E

Porsche standında lansmanı yapılan ve Porsche’nin uzun süredir çalıştığı aracı Frankfurt’ta ortaya çıktı. Tamamen elektrik motoruyla çalışan Porsche Mission E, saatte 250 km/s hıza ulaşabiliyor.

Yeni eklenen ilanlar