Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı Mercedes-Benz

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Frankfurt Otomobil Fuarı’nın ilk gününde merakla beklenen konsept aracını tanıttı. 2015 Frankfurt Otomobil Fuarında ilk kez sergilenecek otomobiller arasında yerini alan, Konsept IAA’nın  açılımı ise Intelligent Aerodynamic Automobile. Aerodinamik açıdan mükemmel bir tasarıma sahip olan Konsept IAA aslında dört kapılı bir coupe. Aerodinamik açıdan mükemmel olması için tasarlanan Konsept IAA’nın arkadan çıkan kuyruğu hem aerodinamik yapıyı iyileştiriyor hem de tasarıma farklı bir dil katıyor.

Mercedes-Benz Konsept IAA

Arka kuyruğu dışında Konsept IAA’ya aerodinamik özellik katan daha birçok parçası var. Ama en çok dikkat çekenleri 80 km/s hıza çıktığında arkadan çıkan kuyruğu ve kendi yüzeyini değiştiren jantları.

Mercedes-Benz Konsept IAA Tasarımı

Cam tavan ve açık renkli döşemelere sahip olan Konsept IAA’nın ferah görünen iç mekanında dört tekli koltuk bulunuyor. S Serisini andıran ön panelde yer alan dijital gösterge ekranı orta konsola kadar ulaşıyor. Tamamen son teknolojinin kullanıldığı iç mekanda, vites konsolu da dokunmatik bir panelden oluşuyor.

Mercedes-Benz Konsept IAA Özellikleri

Hibrit bir otomobil olan Konsept IAA’nın kaputunun altında bir elektrikli bir benzinli motor bulunuyor. 80 HP güç üreten elektrikli motor aracı maksimum 66 km/s hıza çıkartıyor. 4 silindirli 2.0 litrelik benzinli motor ise 208 HP güç üretiyor. Toplamda 275 HP lik bir güce sahip olan konseptin maksimum hızı 250 km/s.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar