Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı Hyundai

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı Hyundai

Hyundai, 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yüksek performanslı araçlarıyla kendini gösterdi. Motor sporları dalında Hyundai’yi temsil eden N 2025 modeliyle Frankfurt Fuarı’nda karşımıza çıkıyor. Hyundai N 2025 Vizyon Gran Turismo, fuarda Hyundai’nin gelecekteki model anlayışını ve gelecek teknoloji anlayışını gözler önüne seriyor.

Hyundai i20 Crossover

Hyundai’nin Frankfurt  Fuarı’nda lansmanını gerçekleştirdiği bir diğer model ise Hyundai İ20 ailesinin son üyesi i20 Crossover. 2016 yılında piyasaya çıkacak olan araç 5 kapılı ve diğer İ20 modellerinden daha geniş ve daha yüksek. 1.0 litrelik 3 silindirli turbo benzinli bir motora ilk defa sahip olan İ20 Crossover, tasarımıyla da ilkleri bünyesinde bulunduruyor.

Hyundai Vizyon G

Hyundai’nin tasarım anlayışının dışına çıkan konsepti Vizyon G Hyundai’nin dünya lansmanını gerçekleştirdiği araçları arasındaydı. İç ve dış tasarımıyla oldukça ilgi görev Vizyon G, kaliteyi ve şıklığı en üst seviyede tutan araçlar arasında. Geniş burnu, büyük ızgarası, kendine has tavan çizgisi ve sportif detaylarıyla öne çıkan konsept otomobil, 5.0 litrelik V8 bir motora sahip.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar