Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı BMW

2015 Frankfurt Otomobil Fuarı BMW

BMW, 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı’na özel olarak hazırlanan markalardan biri. Yeni modellerinin lansmanlarını gerçekleştiren BMW elektrikli otomobilleri içinde özel bir stand ayırdı.

BMW X1

BMW Frankfurt Otomobil Fuarı’nda i8, i3 gibi şuanda satışta olan modellerinin yanı sıra satışa çıkmayı bekleyen modellerini de sergiliyor. Crossover alanında BMW’yi başarılı bir şekilde temsil eden X1’in hibrit versiyonu ve BMW’nin en gözde aracı 7 Serisi’nin hibrit versiyonu bunlardan biri. BMW 7 Serisi 2015 test sürüşüvideosuyla araç hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

BMW 7 Serisi

Hibrit 7 Serisi sadece elektrikli motoruyla 41 km yol alabiliyor. Hem benzinli hem de elektrikli bir motora sahip olan aracın 100 kilometredeki yakıt tüketimi ortalama 2.1 litre. Karma olarak ürettiği güç ise 326 HP.

MINI Cooper Clubman

BMW grubu bünyesinde yer alan MINI Cooper, Frankfurt Fuarı’nda en büyük MINI’nin lansmanını gerçekleştirdi. Diğer MINI modellerine göre daha da uzun olan MINI Cooper Clubman’ın uzunluğu 4.25 metre. İç hacmi de oldukça geniş olan Clubman’ın otuma kapasitesi 5 kişilik ve bagaj hacmi 360 litre.

Yeni eklenen ilanlar