Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

2015 Cenevre Otomobil Fuarı'nda Öne Çıkanlar II

2015 Cenevre Otomobil Fuarı'nda Öne Çıkanlar II

Dünyanın en prestijli otomobil fuarı olan Cenevre Otomobil Fuarı’nın en öne çıkan, en çok adından söz ettiren modellerini sizin için seçtik.

Mercedes-Benz

Mercedes-Benz’in fuardalansmanını gerçekleştirdiği ve SUV sınıfında öne çıkan aracı GLE Coupe, fuarın en çok ilgi toplayan araçlarından biri olmayı başardı. 2015’in eylül ayından itibaren Türkiye’ye de satışına başlanacak olan GLE Coupe, V6 ve V8 olmak üzere 4 farklı motor seçeneğine sahip.

Toyota

Toyota’yı Cenevre Otomobil Fuarı’nda temsil eden araç ise yeni nesil Auris’di. Sedan ve station olarak iki kasa seçeneği ile piyasaya çıkacak olan Yeni Auris’in hibrid modeli de aynı zamanda yollara çıkacak. Yeni Auris’de yapılan en önemli yenilik ise 115 Hp güç üreten 1,2 litrelik motoru.

Skoda

Skoda markasının Monte Carlo Serisine yeni katılan Rapid Spaceback, siyah ve kırmızı renkleri, panoramik tavanı, alışım jantları ve sportif ızgarasıyla fuarda öne çıkan araçlar arasında kendini gösteriyor. İç tasarımında da önde olan siyah ve kırmızı renkleri, deri spor direksiyon, spor koltuklar, paslanmaz çelik ve fiberglas kaplamalarıyla gücünü belli ediyor.

Seat

Cenevre Otomobil Fuarı’nda öne çıkan bir diğer araç ise yenilenen motorlarıyla Leon Cupra ST oluyor. 265 ve 280 Hp güç seçeneklerine sahip olan Leon Cupra ST 100 km/s hıza 6 saniyede çıkıyor.

Yeni eklenen ilanlar