Renault'dan yeni bir sedan: Renault Talisman

Renault Talisman, markanın model isimlerini seçmekteki yaratıcılığını vurgulayan D segmenti sedan otomobilinin adı. Renault, SUV modeli Kadjar’da olduğu gibi yeni model isimlerini duyururken aracın kendi çekiminden ve detaylarından ziyade daha çok ruhunu yansıtan çalışmalar paylaşıyor. Renault Kadjar’da da yine yaratıcı bir şekilde adı bulunan modelin kendisini görmek yerine, tanıtım filminde ruhunu gösteren bir çalışma izlemiştik.

Renault Talisman Pekin Fuarı

2013 Pekin Fuarı'nda tanıtılan Renault Talisman

2013 Pekin Fuarı’nda tanıtılan Renault Talisman

2013 yılında Pekin Fuarı’nda daha çok Uzakdoğu pazarı için düşünülmüş olan Renault Talisman adlı bir modelle karşılaşmıştık. Yeni model Talisman, sihirli bir güce sahip olduğuna inanılan obje anlamına geliyor yani bir tür “Muska” esasen. Modelin adı olan “Talisman”ın, aracın yaratıcı teknolojilerle donandığını, zarif hatlara sahip olduğunu ve gücü ve güvenliği simgelediği söyleniyor.

Renault Talisman Tanıtım Filmi

Yeni model Renault Talisman ‘ın özellikleri ve fiyatının 6 Temmuz 2015 tarihinde açıklanması bekleniyor. Yenilikleri açıklandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İşte Renault Talisman’ın ruhunu yansıttığı belirtilen tanıtım filmi:

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar