Renault Kadjar, Haziran ayında Türkiye'de satışta

Renault Kadjar, İstanbul Autoshow 2015’te Türkiye’de ilk kez tanıtılmıştı. SUV, Sport Tourer ve Sedan otomobillerin en iyi özelliklerini bir araya getiren Renault Kadjar, haziran ayında Türkiye satışına başlıyor.

Renault Kadjar Türkiye versiyonları

Renault Kadjar, 472 dm3 ile sınıfının en geniş bagaj hacimlerinden birine sahip.

Renault Kadjar, 472 dm3 ile sınıfının en geniş bagaj hacimlerinden birine sahip.

Kadjar’ın iyileştirilmiş yol tutuşu ve yerden 200 mm yüksekliği sayesinde hem arazi hem şehir kullanımı için uygun bir araç olduğu vurgulanıyor. 472 dm3 ile sınıfının en geniş bagaj kapasitelerinden birine sahip olan ve 4×4 ve 4×2 versiyonları ile sunulan Renault Kadjar, iki dizel bir benzinli motor seçeneklerine sahip. 110 hp gücündeki dizel motor 100 km’de sadece 3,8 litre yakıt tüketiyor.

Bu ay satışa sunulan Renault Kadjar'ın iç alanı ve ön konsolu

Bu ay satışa sunulan Renault Kadjar’ın iç alanı ve ön konsolu

Renault ‘da ilkler: Sürüş destek sistemleri

Renault’nun ilk kez kullandığı bazı sürüş destek sistemleri de Kadjar’da mevcut. Eller serbest park sistemi, aktif acil fren destek sistemi, 360 derece park destek sistemi bu yeni teknolojilerden bazıları.

Renault Kadjar, Türkiye’de Touch ve Icon olarak iki farklı donanım seviyesi ile satışa sunuldu. Renault Kadjar’ın başlangıç fiyatı 69.500 TL olarak belirlendi.

Renault Kadjar İstanbul Autoshow 2015 Lansmanı

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar