Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Hızlı Tren 3 boyutlu yazıcıdan çıkacak

Hızlı tren, Türkiye’nin tamamen yerli sermaye ile üretilmiş ilk 3 boyutlu yazıcısından çıkacak.

Türkiye’nin ilk 3 boyutu yazıcısını üreten LTS Teknoloji Grup ile TC Vagon Sanayi A.Ş (TÜVASAŞ) ortak çalışma başlattı. Böylece üretilecek vagonlar ilk önce 3 boyutlu yazıcıdan çıkacak. Vagonların tasarlanma ve yapım aşamasında kullanılacak olan TeTe 3D printer %100 yerli sermaye ile üretildi.

Yüksek Hızlı Tren’ler içinde kullanılacak 3D printer yerli üretim imzasını taşıyacak. Dünyada birçok sektörde kullanılan 3D printer uzun süren Ar-Ge ve inovasyon sürecinin ve titiz bir çalışmanın ürünü.

LTS Teknoloji Grup Başkanı Talat Sam, Türkiye’nin ilk ve tek yerli vagon üreticisi olan TÜVASAŞ’ın, tasarım çalışmalarında gruplarının %100 yerli sermaye ile ürettiği TeTe 3D printerı kullanma kararı aldığını dile getirdi. TÜVASAŞ Genel Müdür Vekili Turgut Köksal’ın cihazın teslimi sonrası yerli üretim vagon maketini teşekkür plaketi olarak kendilerine hediye etti.

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar