Fiat 500 Riva dünyanın en küçük lüks yatı

Fiat 500 Riva, italyan denizciliğinin lüks yat üretimiyle tanınan Riva yatçılık işbirliğiyle üretilen çok özel ve benzersiz bir küçük otomobil.

Fiat 500 Riva tasarımı dünyaca ünlü bir yattan esinleniyor

Fiat 500 Riva, gece mavisi özel gövdesiyle, dünyanın en lüks yat üreticilerinden biri olan Riva denizciliğin “Aquariva Super” modelinin yollara düşmüş hali adeta.

Kabinde lüks yat konforu

Fiat 500 riva kabinde yat konforu

Fiat 500 Riva, sahip olabileceğiniz en ucuz küçük lüks yat

Fiat 500 Riva, kabinde de lüks yat hissini yaşatan bir araç. Örneğin gösterge panellerinde yatlardaki gibi akça ağacı ile özel akaju ağacı kullanılmış.

Fiat 500 riva yuvarlak gösterge paneli

Yuvarlak düğmeler ve dairesel gruplandırma Fiat 500 klasiğini bu araçta da yaşatmaya devam ediyor. Deri koltuklarsa fildişi rengi ve güverte hissi veriyor.

Fiar Riva kabini bir yatı andırıyor

Fiat 500 Riva Motor Seçenekleri

Fiat 500 Riva motor seçeneklerinin başında diğer Fiat 500’lerdeki gibi 1.2 litre 69 hp yer alıyor. Dünyadaki versiyonlarında 85 ve 105 hp seçenekleri de var fakat ülkemizde bu seçeneklerin olup olmayacağı henüz açıklanmadı.

Fiat 500 Riva, modele özel "Gece Mavisi" renginde satışa sunulacak

Fiat 500 Riva, modele özel “Gece Mavisi” renginde satışa sunulacak

Fiat 500 Riva ne zaman satışa çıkacak?

Yeni Fiat 500 Riva’nın, Ağustos ayı içerisinde Türkiye’de satışına başlanacak. Modelin fiyatı henüz açıklanmadı fakat sunduğu konfor ve lükse bakacak olursak, bu cabrio modelin fiyatının diğer Fiat 500’lerden daha yüksek olacağı kesin.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar