Daha da sessiz sürüşü mümkün kılan lastikler Goodyear’da

Otomobili daha az gürültüde kullanmayı kim istemez ki? Goodyear yürüttüğü çalışma ile lastik boşluk rezonansının sebep olduğu gürültüyü en aza indirmeyi hedeflemiş. ‘’SoundComfort’’ teknolojisi sayesinde gürültüyü 4 desibele indirerek daha sessiz bir sürüş sunuyor.

Sürücülere sessiz ve keyifli bir yolculuk sunan SoundComfort teknolojisi, lastiğin iç yüzeyine eklenen poliüretan köpük maddesi sayesinde 11 dBA’ya kadar çıkan lastik boşluk rezonansının sesini azaltarak araç içi gürültünün 4dB’ye kadar azalmasını sağlıyor. SoundComfort uygun maliyetiyle lastik ömrü boyunca dayanıklılığını koruyor ve kilometre performansı, yuvarlanma direnci veya hız üzerinde herhangi bir olumsuz etki bırakmayacak kadar hafif olarak tasarlanmış. Goodyear’ın yeni teknolojisi yaz, kış dört mevsim ve patlasa da gidebilen lastiklerinde bulunuyor.

Goodyear SoundComfort teknolojisi Audi A8 araçlar için yalnızca orijinal donanım olarak yer alıyor. Bu teknolojiye sahip lastik çeşitleri arasında yaz lastikleri, dört mevsim lastikler ve patlamayan lastikler bulunuyor. Eğer yaz lastiklerini mi yoksa dört mevsim lastikleri mi seçmeniz gerektiğine karar veremiyorsanız sizi şöyle alalım.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar