Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Bu lastik patlarsa kendini tamir ediyor

Yolda en sık karşılaşılan ve hayatınızı tehlikeye atabilen lastik delinme sorununa Pirelli yeni bir teknoloji geliştirerek olağanüstü bir çözüm getirmiş. “Kendini tamir etme” özelliği 2011 yılından beri markanın üzerinde çalıştığı “Seal Inside” teknolojisine dayanıyor.

Lastik delinse bile basınç düşmüyor.

Lastik delinse bile basınç düşmüyor.

Lastiğin tabanındaki mumsu tabaka, yabancı bir cismin lastik karkasını delip içeri kadar girebilmesi halinde delen cisim çıksa da çıkmasa da basınç kaybını engelliyor. Tabaka aynı zamanda oluşan deliği hızla kapattığı için hava dışarı çıkmıyor ve lastiğin basıncı da düşmüyor. Böylece aracınızla ilerlerken lastik patlasa dahi, güvenle kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Bu özel lastiklerin standart lastiklerden de kullanım anlamında pek bir farkı yok. Kendini tamir edebilen lastikler, dönme direnci, konfor, gürültü,yol tutuş ve performans olarak da standart lastiklerle aynı performansı sağlıyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar