Audi A6 Türkiye'de satışta

Audi’nin bu yıl Paris Otomobil Fuarı’nda tanıttığı A6 yenilikçi teknolojileri ile ön plana çıkıyor. Audi’nin Premium alanındaki temsilcisi olan A6  alüminyum bileşenleri içeren hafif gövde yapısı, güçlü ve verimli motorlar, sportif şasi ve gelişmiş asistan ve mültimedya sistemleri gibi birçok teknik alanda yeni standartlar oluşturuyor.

Yeni Audi A6’da eskin çizgiler, vurgulu yatay hatlar ve atletik hava veren gergin yüzeyi ilk etapta dikkat çeken unsurlar arasında. Tek çerçeveli ızgarada, farlarda, hava girişlerinde, tamponlarda, yan eşiklerde, arka farlarda ve egzoz borularında yapılan değişikliklerle özenle tasarlanan Audi A6, farlarda LED teknolojisini veya Matrix LED teknolojisini, dinamik dönüş sinyalleriyle birlikte opsiyonel olarak sunuyor.

Sert bir gövde yapısına sahip araçta alüminyum ve sıcak işlenmiş çelikten yapılan sayısız bileşen hafif yapı konseptini tamamlıyor. A6’da ön koltukları tercihe bağlı olarak, havalandırma ve masaj fonksiyonlarıyla birlikte satını alabilirsiniz.Opsiyonel sensörle kontrol edilen otomatik bagaj kapağı, güçlü bagaj bölmesiyle birlikte yükleme yapmayı kolaylaştırıyor.

Adaptif Hız Kontrolü, sürücü asistan sistemleri, Radar sistemi, Audi Şerit Değiştirme Asistanı, Audi Aktif Şerit Takip Asistanı, Gece Görüş Asistanı ve Audi pre-sense temel güvenlik sistemi standart olarak sunularak güvenli sürüşü destekliyor.

Yeni A6 ve A6 Avant’ta Türkiye’de ilk etapta dizel motor seçenekleri ile satışa sunuluyor. Aralık ayı başında Türkiye’de satışa sunulan araçlar 190 hp güç üreten 2.0 TDI motora sahip. Audi A6 dizel 272 HP güç üreten 3.0 TDI motora sahip modeli ise 2015 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar