Yandex, Antalya trafiğinin de durumunu bildirecek

Sıkışık trafikte trafik yoğunluğu ve ulaşım süresi özellikleriyle sürücülerin imdadına yetişen çözümlerini artık İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’dan sonra Antalya’nın da nabzını tutacak.

Antalya trafiğini ister Yandex anasayfadan, isterseniz de Yandex Haritalar ve Yandex Navigasyon uygulamaları üzerinden takip edebilirsiniz.  Trafik yoğunluğu verileri her 2 dakikada bir güncelleniyor ve trafik yoğunluğu 1 ila 10 puan arasında derecelendiriliyor.

Yandex Trafik Antalya trafiğinin de nabzını tutacak

Antalya’nın trafiği nasıl?

Antalya tatil yeri Avrupa’nın en sıkışık 2. trafiği olan İstanbul trafiği ile kıyas kabul etmez diyorsanız, Yandex trafik verileri Antalya’nın da trafiğin hakkını verdiğini gösteriyor. Hafta içi sabah 7:00’de başlayan yoğun trafik 09:30 a kadar yoğunlaşarak ilerliyor. Hafta içi iş çıkış saatleri sabah trafiğinden de yoğun, özellikle 18:00 – 19:30 arası.

İstanbul’da hangi güzergah kaç dakika sürüyor?

Antalyalılar Pazar günleri araçlarıyla pek trafiğe çıkmıyorlar. Yaz turizminin önemli merkezlerinden olan Antalya’da trafik mevsimlere göre de değişiyor. Yaz aylarında sabah trafiği daha rahatken, günün kalan saatlerinde tatilci trafiği yoğunluğu artırıyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar