Volkswagen Kasko Hizmeti yaygınlaşıyor

Yeni kasko sistemindeki değişiklikleri geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. Otomobil markalarının da kendilerine özgü kasko hizmetleri bulunuyor. Volkswagen’in, Volkswagen sahiplerine özel hazırladığı kasko hizmeti Eureka Sigorta’larda sunulmaya başlandı.

10 yaşa kadar araçlarda geçerli olan Volkswagen kasko hizmetinde, her türlü hasar onarımı Volkswagen yetkili servislerinde ve orijinal parça kullanılarak, uzman teknisyenler tarafından yapılıyor.  İlk kez 2010 yılında hizmete sunulan Volkswagen Kasko poliçeleri, bu tarihte sadece Allianz sigorta acentelerinde sunulmuştu. Volkswagen sahiplerine özel poliçeler, artık Türkiye’nin dört bir yanındaki Eureko sigorta acentelerinden de alınabilecek.

Trafiğe çıkıştan itibaren 1 yıllık süre içinde, tamir edilemeyecek kadar büyük hasarlarda 0 km araç veya aracın peşin anahtar teslim bedeli ödeniyor.

2.500 TL’ye kadar olan hasarlarda, ekspertiz gerekmediğinden çok hızlı hizmet verilebiliyor ayrıca Volkswagen kasko sahipleri, yetkili servislerde de hizmet önceliği ayrıcalığına sahip.

Ayrıca ufak hasarlar, poliçedeki ölçü ve adetler dahilinde olduğu sürece hasarsızlık indirimini etkilemiyor. Cam kırılmalarında da bir defaya mahsus hasarsızlık indirimini etkilemeden orijinal parça kullanılarak değişim yapılıyor.

Trafiğe çıkamaz duruma gelmiş araçlar, servise teslimden itibaren 24 saat geçtiği halde teslim edilmemişse, ikame aracın verildiği poliçe kapsamında araç anahtarının kaybı durumunda da 2.500 Tl ye kadar olan anahtarların ücretsiz yenilemesi de yapılıyor.

Volkswagen yetkili satıcıları/servisleri bünyesinde faaliyet gösteren ve diğer tüm Allianz ve Eureko acenteleri tarafından sunulan ‘Volkswagen Kasko’ ile sigortalılar birçok avantajdan yararlanırken poliçe, içeriğindeki Kasko Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, Hukuksal Koruma Sigortası ve Kasko Yardım Paketi Hizmeti’yle her türlü risklerin teminat altına alındığı komple bir paket olarak sunuluyor.

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar