Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Trafik sigortası şirketlerine ceza verilmeyecek

Hatırlarsanız geçen yıl, trafik sigortasında fahiş fiyat artışları yapıldıktan sonra 33 sigorta şirketine kartel iddiasıyla soruşturma açılmıştı. İşte o soruşturma sonuçlandı ve para cezası verilmesine gerek olmadığına karar verildi.

Tüm delilleri ve belgeleri değerlendirilen, yazılı ve sözlü savunmaları dinleyen Rekabet Kurulu, herhangi bir kanun hükmü ihlali olmadığına ve bu nedenle para cezası gerekmediğine oy çokluğuyla karar verdi.

Trafik sigortasında, Nisan ayında havuz modeli yürürlüğe girmişti. Buna göre hasar riski yüksek araçlar, Riskli Sigortalılar Havuzu’ndan işlem görüyor.

Eşdeğer parça konusu da, uymayan, orijinal olmayan ve düşük kaliteli parçalar nedeniyle sürücülerden büyük tepki çekmeye devam ediyor.

Son olarak  Bakan Şimşek bugün trafik sigortası için yıl sonuna kadar tavan fiyat prim uygulamasının devam edeceğini, sonrasına ise bakacaklarını ifade etti.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar