Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Trafik Cezaları Yeni Yılda Son Sürat

Trafik cezalarının bir bölümü uzun bir süredir MOBESE kameraları sayesinde otomatiğe bağlanmış durumdaydı. Hatta geçtiğimiz Eylül ayında trafik polisi olmaksızın her polisin trafik cezası kesebilmesi için çalışmalar gerçekleştirilmişti. Şimdi artık ödemelerin de aynı oranda hızlandırıldığı bir sürece giriyoruz. Emniyet genel Müdürlüğü, PTT ve Maliye Bakanlığı arasında imzalanan bir protokol ile daha önce Maliye Bakanlığı’ndan 3 dönemlik olarak gelen ödenekler bundan sonra aylık olarak gönderilmeye başlanacak.

Protokole göre PTT’ye ödenecek posta ücreti de her ay yapılarak süreç hızlandırılıyor. Bu uygulamanın trafik cezalarından gelen gelirlerin akışını hızlandırmanın yanı sıra aslında işe yarar bir tarafı da var.  Bu uygulama ile aylarca elinize ulaşmayan trafik cezaları için sizden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı ödemek zorunda kaldığınız gecikme ücretleri de son bulabilir.

Yeni yılın başlangıcı ile birlikte trafik cezaları 2-3 gün içinde elinize ulaşıyor olacak.

 

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar