Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

LPG'li araç sahiplerine güzel haber

Dünya’da bizden daha fazla otogaz tüketen tek ülkenin Güney Kore olduğunu ve Dünya’da en fazla otogaz istasyonu bulunan ülke olduğumuzu biliyor muydunuz? Fabrika çıkışından LPG’li otomobillerin olduğu ve LPG’nin giderek daha da fazla tercih edildiği ülkemizde tüm güvenlik önlemlerine rağmen halen LPG’li araçlara yürüyen bomba muamelesi yapılıyor.

İpragaz Genel Müdür ve aynı zamanda Türkiye LPG Derneği’nin de başkanı olan Selim Şiper, binlerce araç sahibinin yaşadığı alışveriş ve kongre merkezlerinin otoparklarında yaşadığı sorunun ortadan kalkacağını müjdeledi. Artık LPG’li araçlar da bu kapalı otoparklara girebilecek. Şiper, Ankara’da görüşmelerin tamamlandığını ve muhtemelen genel seçimler sonrasında yasağın sona ereceğini duyurdu.

Türkiye’de trafikteki 9.9 milyon otomobilin 4.1 milyonu otogazla çalışıyor. LPG’li araçlara kapalı otopark yasağının hiçbir Avrupa ülkesinde uygulanmadığı ve LPG’li araçların son derece güvenli olduğu vurgulandı.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar