Klasik otomobillere özel bir sigorta

Klasik otomobiller, Türkiye’de muayene ve sigortaları olduğu sürece trafiğe rahatlıkla çıkabiliyorlar. Dünya’da bu konuda bazı kural ve kısıtlar olsa da Türkiye’de bir engel bulunmuyor. Hatta klasik otomobiller güzellik yarışması bile yapabiliyor.

Özel bir ilgi alanı olan ve sevenlerinin büyük keyif ve özveriler sonucu orijinal hallerinde muhafaza etmeye çalıştıkları klasik otomobillerin şimdi kendilerine özel bir sigortası var.

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği, tablolar, heykeller, mücevherler gibi lüks ürünler ve sanat eserlerine sunduğu özel teminatlara, kısa bir süre önce, Klasik Araç Sigortası‘nı da ekledi.

Bu alanda bir ilki gerçekleştiren şirket, koleksiyonerlere tüm riskler için NART Plus Sanat Sigortası kapsamında  teminat sunmaya başladı. Eğer bir klasik otomobil sahibiyseniz, sigorta hakkında bilgiye firmanın sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar