Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Hurda araç avantajları için son gün 31 Aralık

5838 nolu yasa ile yapılan düzenleme ile hurda araçlarda 31 Aralık 2014 tarihine kadar teslim edildikleri takdirde borçlarının da silinmesi kararlaştırılmıştı. 1990 ve öncesi model araçlar 31 Aralık 2014 tarihine kadar il özel idarelerine teslim edildikleri takdirde motorlu taşıtlar vergileri, gecikme faizleri, trafik cezaları gibi idari cezaları tamamen siliniyor.

Ayrıca 2000 model veya daha eski model olup da pert olmuş olan veya mevcut olmayan araçlarda da başvuru yapmanız halinde eğer motorlu taşıtlar vergisinin dörtte birini öderseniz, kalan tüm vergi ve cezalar siliniyor.

Hurda araçlarda başvurular herhangi bir ilin Trafik Tescil Şube Müdürlüğü’nden yapılabiliyor. Fakat pert olmuş veya araç vasfını yitirmiş araçlar için, plakanın kayıtlı olduğu müdürlüğe başvuru yapmak gerekiyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar