2016 MTV İkinci Taksit Kampanyaları

MTV ödemeleri ikinci taksit kampanyaları başladı. Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ikinci taksidi son ödeme tarihi 1 Ağustos 2016 olarak belirlendi fakat bazı bankalar 10 Ağustos’a kadar taksit kampanyalarını sürdürecek. İşte yararlanabileceğiniz MTV taksit kampanyaları:

Garanti MTV taksit kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Garanti Bankası internet şubesi, cep şubesi veya Alo Garanti telefon bankacılığından yapanlar MTV tutarlarını 3 taksitle ödeyebiliyor. Gib.gov.tr’den, şube içindeki kiosklardan ve BonusFlaş’tan yapılan ödemelerde de 3 taksit geçerli.

Akbank MTV taksit kampanyası

MTV ödemelerine Akbank’ta 4 taksit ve NEO ile yapılan ödemelerde 25 TL Chip para hediyesi var. MTV ödemeleri internet şubesi, ATM’ler, gib.gov.tr, telefon şubesi üzerinden Akbank hesabından veya Akbank kredi kartlarıyla yapılabiliyor.

İş Bankası kredi kartına MTV 3 taksit ve servis indirimi

İş Bankası 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde Maximum kredi kartıyla internet şubesi ve mobil uygulama üzerinden 3 taksit yapıyor.  Gib.gov.tr üzerinden 200 TL üzeri ödemelere de 2 taksit yapılıyor.  Ayrıca MTV ödemelerini İŞ Bnakasından gerçekleştirenlere Bosch Car Service bayilerinde periyodik bakım ve ücretsiz check up’larda geçerli %30 indirim kodu gönderiliyor. Ziraat Maximum kartları maalesef kampanyadan yararlanamıyor ve bankamatik kartlarında taksit geçerli değil.

Yapı Kredi MTV taksit kampanyası ve hediyeler

Yapı kredide MTV ikinci taksit ödemelerine 31 Temmuz’a kadar 3 taksit yapılıyor. MTV ödemelerini hem TLcard hem de kredi kartınızla yapabiliyorsunuz. MTV ödemelerini internet şubesi, mobil şube veya Yapı Kredi internet sitesinden yaparsanız OPET’ten 20 TL ekstre indirimi kazanıyorsunuz. Yapı Kredi şubelerinden, gib.gov.tr’den veya ATM’lerden öderseniz Sonax Hybrid boya koruma paketinde %50 indirim var.

Ziraat Bankası MTV kampanyası

Ziraat Bankası Maximum kartlara ATM’lerden, gib.gov.tr ve internet bankacılığı üzerinden yapılacak 75 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksit var.

Denizbank’ta MTV ödemelerine 4 taksit

Denizbank, 7 Ağustos’a kadar yapılacak (cezalı ödemeler dahil) MTV ödemelerine 4 taksit yapıyor. Tüm Denizbank kredi kartları ve sanal kartlar kampanyada kullanılabiliyor.

Cardfinans’ta MTV 2 taksit

1 Ağustos’a kadar Cardfinans kredi kartıyla yapılan MTV ödemelerine 2 taksit yapılıyor. Ticari kredi kartları kart bazında, bireysel kredi kartları da kişi bazında kampanyadan yararlanabiliyor.

HSBC ile MTV 3 taksit

HSBC Advantage kredi kartı ile 10 Ağustos’a kadar MTV ödemelerinde 3 taksit fırsatı var. HSBC ile MTV ödemelerini yapanlar Euromaster servis noktalarında 31 Ağustos 2016’ya kadar 4 litrelik Mobil1 ürünleri ile yapılacak yağ değişimi hizmetini 99 TL ‘de alabilecekler.

TEB’de 100 bin TL üzerine taksit yok

TEB’de 2 Ağustos’a kadar MTVödemelerine 3 taksit yapılıyor. TEB, MTV ödemelerine bir üst sınır getiren tek banka. MTV taksitleri sadece asıl kart müşterisi başına 100.000 TL ‘ye kadar yapılıyor. MTV Taksit kampanyasına katılmak için SMS göndermeniz gerekiyor ve SMS’ler 0,65 TL olarak ücretlendirilmiş.

ING Bank MTV 3 taksit kamanyası

ING Pegasus Plus Kart ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit yapılıyor. MTV kampanyasından yararlanmak için MTV ödemelerini gib.gov.tr veya ING internet şubesi üzerinden gerçekleştirmek gerekiyor. Kampanyadan ticari kartlar ve ING Bonus kartlar da yararlanabiliyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar