2015 Temmuz MTV Ödeme Kampanyaları

Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV 2015 kampanyaları ikinci taksiti için başladı. Yılda iki kez yapılan MTV ödemelerinin ikinci taksiti için bankaların düzenlediği bütün kampanyaları bu yazımızda birarada bulabilirsiniz.

MTV ödeme kampanyaları, 2015 ikinci taksit için 31 Temmuz 2015’e kadar ödenmesi gerekiyor. Eğer MTV borcunuzu bilmiyorsanız, 2015 MTV sorgulama nasıl yapılır? haberimizi inceleyerek bu MTV hesaplama konusunda bilmeniz gereken herşeyi öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası MTV Kampanyası

Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) ödemeleri Garanti Bankası kartlarıyla 3 taksitle yapılabiliyor. Ödemeler internet şubesinden, cep şubesinden, 444 03 33 ile telefon bankacılığı üzerinden, şubelerdeki kiosk’lardan veya gib.gov.tr’den yapılabiliyor.

Ayrıca MTV ödemesini Garanti Bankasının internet şubesi, cep şubesi, paramatikleri ve telefon bankacılığı üzerinden yaparsanız, Digiturk Play Süper Lig taraftar paketini de 199 TL’ye alabiliyorsunuz. Kampanyanın detaylarını Garanti Bankası MTV Kampanyası sayfasından inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Hediyeli MTV Kampanyası

100 TL ve üzeri MTV ödemelerini Worldcard ile Yapı Kredi internet şubesinden veya gib.gov.tr’den 3 taksitte ödeyebiliyorsunuz. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Yapı Kredi Worldcard ile yaparsanız Sonax Hybrid boya koruma paketini 360 TL yerine 180 TL’ye alabilyor ve aracınızın klima gazı dolumunu da Euromaster’dan 49 TL’ye yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca boya koruma paketini alanlara 150 ml’lik klima temizleyici de hediye ediliyor. Kampanyanın özel şartlarını Yapı Kredi Bankası MTV Ödeme kampanyası sayfasından inceleyebilirsiniz.

Akbank MTV Kampanyası

MTV ödemelerinizde Akbank kredi kartlarında 300 TL ve üstü ödemeler için 3 taksit yapılıyor. MTV ödemesini Akbank şube ve ATM’lerinden, telefon bankacılığından, Akbank Direkt üzerinden veya gib.gov.tr üzerinden yaparsanız, Pioneer, Conti ve Roadstar marka seçili ürünlerde %40’a varan indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. MTV kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken şey Akbank MTV kampanya sayfasına MTV ödeme işlemi dekontunuzun seri-sıra no.sunu girmek.

Ziraat Bankası MTV Kampanyası

Ziraat Bankası MTV Ödeme kampanyasından bankanın Maximum özellikli kredi kartları yararlanabiliyor. MTV ödemelerindeki en düşük alt limit de 75 TL ile Ziraat Bankası’nda bulunuyor.  250 TL’ye kadar olan MTV ödemelerine 3 taksit, 250 TL ve üzeri MTV ödemelerine ise 5 taksit yapılabiliyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri gib.gov.tr’den, Ziraat Bankası internet şubesinden ve ATM’lerden yapılabiliyor.

Denizbank’ta MTV 6 taksit ve OGS Cihazı Hediye

MTV ödemesini Denizbank şubelerinden, internet & telefon bankacılığı veya gib.gov.tr üzerinden Denizbank kredi kartlarıyla yaparsanız 6 taksitte ödeyebiliyorsunuz. Denizbank ATM’leri üzerinden yapılan ödemeler kampanyanın dışında bırakılmış ve peşin tek çekim olarak görülüyor.  Kampanya süresince eğer MTV ödemenizi yaparak OGS cihaz başvurusu yaparsanız, cihaz bedeli önce tahsil edilerek Ağustos’un 3. Haftasında geri iade ediliyor. OGS başvurusunu eğer kredi kartınızla yaparsanız cihaz bedeli bonus olarak, vadesiz banka hesabı ile yaparsanız nakit olarak iade ediliyor. Detaylar ve özel şartlar için Denizbank 2015 Temmuz MTV kampanyası sayfasını inceleyebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Akaryakıt hediyeli MTV Kampanyası

İş Bankası kredi kartları ile MTV ödemesinde 3 taksit fırsatı bulunuyor. Ayrıca 450 TL ve üzeri MTV ödemelerinde, ödeme sonrası Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarındaki 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişleri için 10 TL MaxiPuan hediyesi var. MaxiPuan kampanyasından bir kişi bir kez yararlanabiliyor ve puanlar 30 Ağustos 2015’e kadar geçerli.

Finansbank MTV Ödemeleri

Finansbank kredi kartları MTV ödemelerini otomatik olarak 4 taksit yapıyor ve tek çekim opsiyonu bulunmuyor. Ticari kredi kartları ile kampanyadan birden çok kez yararlanılabilirken, bireysel kredi kartlarında bir kişi bir kez yararlanabiliyor. Yani kendinizinkiyle birlikte eşinizin arabası için MTV ödeyecekseniz ve Finansbank bireysel kredi kartı kullanıyorsanız ikinci araç için farklı bir ödeme alternatifi kullanarak daha karlı çıkabilirsiniz. Banka kartları veya puanlarla yapılan ödemelerde taksit seçeneği bulunmuyor.

ING Bank MTV Kampanyası

Ing Bank Bonus kartlarıyla gib.gov.tr üzerinden yapılan MTV ödemelerine 3 taksit yapılıyor. Ticari kartlar ve ING Pegasus Plus kartlar da kampanyadan yararlanabiliyor.

Şekerbank MTV Kampanyası Continental lastik fırsatı

Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerine Şekerbank da 3 taksit fırsatı sunuyor. Bunun yanında MTV ödemesini Şekerbank ile yapanlar Continental lastik bayilerinden yapacakları alışverişlerde %18’lik bir KDV indirimden yararlanıyorlar. Continental lastik MTV kampanyasından yararlanmak için ödemenizi Şeker Bonus ile yaptıktan sonraki hafta içinde size sms ile gelen şifrenizi yetkili satıcıya iletmeniz yeterli.  Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu da belirtelim.

TEB MTV Kampanyası

TEB Worldcard, Bonus veya cepteteb kredi kartlarıyla TEB internet şubesi ve gib.gov.tr’den yapacağınız MTV ödemelerinde 6 taksit fırsatı var.  Kampanyadan yararlanabilmek için ödeme yapmadan önce cep telefonunuzdan 4616’ya MTV yazarak SMS göndermeniz gerekiyor, aksi takdirde 6 taksit seçeneğinden yararlanılamıyor. Ticari kartlar kampanya dışı bırakılmış.

Vakıfbank’ta MTV ile birlikte trafik cezalarına da taksit

100 TL ve üzeri MTV ödemeleri Vakıfbank Worldcard ile 3 taksitle ödenebiliyor. Ayrıca MTV kampanyası süresince trafik cezaları da 3 taksitte ödenebilecek. Kampanyadan yararlanabilmek için ödemelerin gib.gov.tr adresinden yapılması gerekiyor.

Odeabank

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 300 TL ve üzeri tutarlar için Bank’O Card ile 3 taksit fırsatı var. MTV 3 taksit kampanyasından yararlanmak için MTV ödemelerinin Odeabank şubeleri, internet veya telefon bankacılığı üzerinden yapılması gerekiyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası

MTV ödemelerini Türkiye Finans kredi kartları ve Happy kredi kartı ile de 3 taksitle ödenebiliyor. Kampanya 100 TL ve üzeri MTV ödemeleri için geçerli.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar