Volkswagen Türkiye Caddy Modellerini Geri Çağırıyor

Volkswagen, popüler ticari modellerinden Caddy’de, bagaj kapağı amortisörlerinin bağlantısının çözülebilecek olması nedeniyle bir geri çağırma yapıyor.

Volkswagen AG Kalite Güvence Bölümü, sürekli araç saha gözlemleri sırasında bazı Caddy modellerinde bagaj kapağı amortisörlerinin bağlantısının çözülebilme olasılığına yönelik önleyici tedbirler alıyor.

2003 yılından bu yana üretilen tek parça bagaj kapaklı tüm Caddy model araçların bagaj kapağının kendiliğinden kapanmasını engellemeye yönelik servise davet kampanyası kapsamında önleyici tedbir olarak amortisör tutucularına yeni bir pim takılacak.

Volkswagen, bu durumdan etkilenebilecek araçların sahipleri bilgilendiriyor. Servise davet edilen araçlar kampanyadan  ücretsiz olarak yararlanabilecek.

 

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar