Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Ticari araçlar için ‘’Lastik Basıncı İzleme Sistemi’’ geliştirildi

Uluslararası Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarı (IAA Hannover) 23 Eylül’de Almanya’da gerçekleşti. 2 yılda bir gerçekleşen fuarda yeni model otobüs, kamyon ve römorklar tanıtıldı. Ayrıca fuarda otobüs, kamyon ve römorklar için yeni teknolojiler ve geliştirilen lastikler görücüye çıktı. Fuarda lastik basıncını izlemeye sağlayan teknolojilerden ContiPressure Check dikkat çekti.

Lastik basıncı ve ısı verileri tek bir ekranda

Kamyon ve römorkların lastik basınçlarını izlemeyi kolaylaştırmak için geliştirilen ve ContiPressureCheck’e eklenen Otomatik Römork Algılama (Automatic Trailer Learning – ATL) römork üzerinde ek bir kuruluma ve hareket halindeki aracın sürücüsünün ek bir müdahalesine ihtiyaç duymadan çalışıyor.Tüm lastik basıncı ve ısı verileri kesintisiz biçimde kabine gönderiliyor. Lastiklerin güncel verileri tek bir ekrandan kontrol etmek mümkün. Hızlı, kolay ve ucuz bir şekilde monte edilebilen sistem, tüm lastik modellerine uygulanabiliyor.

Hedef filolar

Yeni teknolojilerle üretilen lastikler artık filoların ihtiyaçlarına göre seçiliyor. Continental’de çalışmalarını bu yönde yapmış. Fuarda Continental, karayolu taşımacılığı, bölgesel taşımacılık ve dağıtım faaliyetleri, ve kış koşullarında kullanım için ürettiği lastiklerini tanıttı. Yakıt kullanımını azaltan lastikler yeniden kaplamaya da olanak sağlıyor.Ayrıca 3. Nesil sıcak kaplama lastikleri ile filoların işletme maliyetlerini, lastikten sağlayacakları maksimum faydayla sergiledi.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar