Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Sürücüsüz otomobil değil, sürücüsüz kamyon!

Sürücüsüz otomobiller ve akıllı sürüş artık çoğu otomobil üreticisinin eğildiği ve denemeler yaptığı bir konu. Mercedes-Benz, geleceğin kamyonunun sürücüsüz bir Mercedes-Benz kamyon olduğuna inanıyor. Sadece inançla da kalmıyor, marka ilk sürücüsüz kamyonun herkese açık yollarda ilk testini gerçekleştirdi.

2025 Mercedes-Benz Geleceğin Kamyonu adı verilen araç, Almanya otobanlarında 85 km hızlarda ve gerçekçi sürüş ortamında ilk testleri geçti. Geleceğin kamyonu, uzun yol şoförü profiline de seviye atlatabilir.

Uzun yol şoförlüğünün de tanımı değişecek.

Uzun yol şoförlüğünün de tanımı değişecek.

Her sürücüsüz araçta olduğu gibi, geleceğin kamyonunda da sorun oldukça tanıdık: hukuki altyapı ve yasal konu. Daimler konu ile ilgili her merci ile görüşmelerinin devam ettiğini söylüyor. Hollanda gibi bazı ülkelerde sürücüsüz araçların yollara çıkabilmesi için çalışmaların başladığı ve 5 yıla kadar da hayata geçirileceği bildiriliyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar