Rekor yükleme kapasitesi Peugeot Boxer'da

Yeni Peugeot Boxer’ın kalitesi sağlamlığı ve dayanıklılığı en uç kullanım koşullarında 4 milyondan fazla kilometre boyunca test edilip onaylandı.

Peugeot Boxer geniş ekipman seçeneklerine sahip

Peugeot Boxer geniş ekipman seçeneklerine sahip

Van segmentinde Avrupa’da yılda yaklaşık 500 bin araç satılıyor ve Peugeot Boxer, zor koşullara karşı sürekli olarak test edilerek dayanıklılığını kanıtlamış ve yükleme kapasitesiyle çok dikkat çeken bir model.

 

Geniş ekipman ve sürüş destek seçenekleri

Yeni Peugeot Boxer, kabini ofise dönüştürecek geniş bir ekipman seçeneği sunuyor. Standart olarak sunulan Bluetooth ve USB girişinin yanısıra opsiyonel olarak sunulan 5 inçlik bir dokunmatik ekran, navigasyon ve geri görüş kamerası sürüş konforunu artırıyor.

Geri görüş kamerası, sürüş konforunu artırıyor.

Geri görüş kamerası, sürüş konforunu artırıyor.

Güvenliği artırmak ve sürüşü kolaylaştırmak için sunulan geniş teknolojik ekipman seçenekleri arasında ESP, LAC (yük dağılımı kontrol sistemi), ABS, AFU (acil fren yardım desteği), ASP (kaymayı önleyici antipatinaj sistemi) EBD (elektronik fren gücü dağıtım sistemi), sürücü hava yastığı, hız sabitleme ve sınırlandırma sistemi standart; Akıllı Çekiş Kontrolü’ne bağlı Yokuş İniş Desteği (Hill Descent Control), yokuşta geri kaymayı önleyici sistem, yolcu hava yastığı, lastik basınç algılama sistemi, şerit değiştirme uyarı sistemi gibi donanımlar ise opsiyonel olarak yer alıyor.

Euro 5 uyumlu dizel motor seçenekleri

Yeni PEUGEOT Boxer, Euro 5 uyumlu FAP (partikül filtreli) son nesil dizel motorlarladonatıldı. Bu motor sayesinde aracın kullanım maliyetleri de azaltıldı. 2.2 l HDi FAP 130 ve 2.2 l HDi FAP 150 sırasıyla96 kW güç ve 1 800 d/d’da 320 Nm tork ilâ 110 kW güç ve 1 750 d/d’da 350 Nm tork üretiyorlar. Bu özellikler aracı gerek şehir içinde gerekse şehir dışında daha uzun yolculuklar için çok iyi bir iş ortağı haline getiriyor.

Sınıfının en iyi taşıma genişliği

Yeni Peugeot Boxer gamı her iş koluna uygun farklı yükseklik ve uzunluktaki model seçeneklerinden oluşuyor. Araç 4 versiyon ve 3 farklı hacim seçeneği ile Türkiye pazarına sunuldu. 130 hp ile 13 ve 15 m3,  150 hp’de ise 15 ve 17 m3 seçenekleri var.

Yeni Peugeot Boxer sınıfının en iyi taşıma genişliğine sahip 17 m3’e kadar çıkan taşıma hacmi ve tekerlek davlumbazları arasındaki 1.42 m taban genişliği ile her türlü profesyonel faaliyete uyum sağlıyor.

493 ve 602 mm arasındaki yükleme eşiği, pazardaki diğer ticari araçlara göre minimum seviyede. Çift kanatlı arka kapılar, 960 ile 2700 arasında değişen bir açıklık sağlıyor. Yükleme ve yük indirme işlemlerini kolaylaştırmak için boyutları versiyona göre değişen 3 farklı kapı ve sürgülü yan kapı tasarlandı.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar