Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Ağır vasıtalara patlamayan lastikler geliyor

İlk olarak 2014 Paris Motor Fuarı’nda görücüye çıkan Michelin havasız radyal lastiği, sıfır bakım, sıfır ödün ve sıfır aksaklık süresi avantajlarını sunabilen ilk ticari ürün olma özelliği taşıyor. Havasız X Tweel lastiği geleneksel radyal lastik teknolojisini kullansa da hava gerektirmediği için patlama riski taşımıyor.

X Tweel, ağır vasıta araçların taşıdığı en büyük riskler arasında yer alan lastik patlama sorununu ortadan kaldırmak için üretilmiş. Havasız lastik olarak adlandırılan Michelin X Tweel, esnek ve şekil değiştirebilen poliüretan tellerle bir makaslama çubuğuna bağlı halde bulunan esnemez bir göbekten oluşuyor.

Michelin’in 600 milyon Avro’luk bütçe ayırdığı ve Ar-Ge ekibinin uzun çalışmaları sonucu oluşturulan havasız radyal lastik, ilk ticarileştirilmiş havasız radyal çözümü olma ünvanını taşıyor. X Tweel radyal lastiği 135 bin metrekarelik tesiste Amerika’da üretilecek.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar