Uzun tatil yolculukları için çok kullanışlı bir uygulama: Yolamola

Artık aracınızla çıkacağınız uzun yolculuklar için çok kullanışlı bir uygulama var. Çelik Motor için Nexum tarafından hazırlanan uygulama, yol boyunca yaptığı önerilerle yolculuğunuzu daha keyifli hale getiriyor. ”Yolamola” adı verilen uygulama, tatile çıkmadan önce yapılması gerekenler listesinin kontrolü, yol boyunca tüketilecek yakıt miktarı ve yol önerileri ile işinizi kolaylaştırıyor.

Görseller sempatik ve Yolamola oldukça kullanıcı dostu

Görseller sempatik ve Yolamola oldukça kullanıcı dostu

Tatil için gideceğiniz yeri uygulamaya girdiğinizde, uygulama size Lezzet Rotası, Eğlence Rotası, Kültür/Tarih Rotası ya da Direkt Rota gibi seçenekler sunuyor.

Örneğin lezzet rotasını seçtiğinizde, yol üzerindeki en ünlü restoranları, kıyıda köşede kalmış keşfetmenizi bekleyen lezzet duraklarını sizin için işaretliyor.Seçilen rota doğrultusunda görmek istediğiniz yerlere yaklaştığınızda da sizi uyarıyor.

Ayrıca uygulamada bulunan benzinmetre ile belirlediğiniz yerler arasındaki yakıt tüketimi ve ücretleri hakkında da sizi bilgi sahibi yapıyor. Android ve iOS tabanlı uygulamayı android için şuradan ve iOS için buradan indirebilirsiniz.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar