Tasit.com'da tüm ilanlarınız tek tıkla Facebook sayfanızda

Tasit.com’un yakın zamanda yenilenen, kurumsal üyelerine özel kişiselleştirilebilir web sitesinden sonra bir yenilik daha geldi. Artık üye galeri, bayi ve yetkili satıcılar tüm ilanlarını tek tıkla Facebook sayfalarında yayınlıyor!

Sosyal medyanın hayatımızın her alanında var olduğu bugünlerde, emlak/otomobil alım-satımlarına yönelik  aramalar da bu platformlara dahil olmuş durumda. Her gün Facebook, Twitter gibi sayfalarda yayınlanan ilanlar milyonlarca potansiyel müşteriyle buluşuyor.

Tasit.com Facebook İlanları Uygulaması

Buradan yola çıkarak hazırlanan  Tasit.com “Facebook İlanları” uygulaması, ilanlarınızın firmanızın Facebook sayfasında anında yayınlanmasını sağlıyor. Bu uygulamayla hem zamandan tasarruf sağlanıyor hem de firmanızın ilanları milyonlarca potansiyel müşteri ile buluşuyor.

“Facebook İlanları”nın kullanımı ise çok kolay. Firmanıza ait bir Facebook sayfası olması, ilanlarınızın milyonlara ulaşması için yeterli. Birkaç tıkla kolayca tamamlayacağınız işlem sonrasında Tasit.com kurumsal üye hesabınıza eklediğiniz her ilan otomatik olarak Facebook sayfanızda yayınlanıyor. Nasıl yapıldığını uygulamalı olarak görmek için aşağıdaki videolarımızı izleyebilirsiniz.

İlanlarınızı Facebook sayfanızdan yayınlayın

Tasit.com’daki ilanlarınızı Facebook’da yayınlamak için ilk önce bir hesap açmanız gerekiyor.

Facebook hesabı nasıl açılır?
 

Firmanızın bir de Facebook sayfası olması gerekmektedir. Tasit.com’daki ilanlarınızı firmanızın Facebook sayfasında yayınlayacaksınız.

Firma için Facebook sayfası nasıl açılır?

Tasit.com daki ilanlarınızı Facebook sayfasına aktarırken dikkat etmeniz gereken bir detay var. İlanları aktarırken firmanıza ait Facebook sayfası değil, firma sayfanızın bağlı olduğu Facebook profilinizin açık olması gerekiyor.

Firmanızın Facebook sayfasına girmek yapmak için sağ üst köşedeki ters üçgen butonunu kullanabilirsiniz. Firmanıza bir Facebook sayfası oluşturduktan sonra Tasit.com’daki ilanlarınızı Facebook’ta kolayca yayımlayabilirsiniz.

Tasit.com'daki ilanlarınızı nasıl Facebook'a aktarırsınız? 

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar