Araç satarken mağaza ücreti ödemeye son

Tasit.com olarak kurulduğumuz günden bugüne Türkiye’de ikinci el araç satışını bu işi yapan firmalar için daha dijital ve profesyonel bir hale getirmek için çalışıyoruz. Bugün itibariyle çabalarımızı biraz daha ileriye götürüyor ve ülkemizin otomotiv pazarını daha fazla destekleyen bir karara imza atıyoruz.

MAĞAZANA GİT

Artık Türkiye’de 2.el araç alım satımı yapan tüm firmalar, tamamen ücretsiz  olarak Tasit.com hizmetlerinden yararlanabilecekler. 2.el araç alım satımı yapan tüm kuruluşlar, Tasit.com altyapısıyla sağlanan tüm ayrıcalıklardan da ücretsiz yararlanabilecekler.

İkinci el araç pazarında Türkiye için elele

Kurucumuz Birol Kabakoğlu bu yeniliği anlatırken Tasit.com’un ikinci el araç pazarında tüm galeri ve bayilerin yararlanabilmesi için hizmetlerini ücretsiz sunabilmek için bir model geliştirdiğini ifade ediyor ve ekliyor: “Dijital Türkiye için elimizi taşın altına koyduk. Galeri ve bayilere, ihtiyaç duydukları kurumsal altyapıyı onlara sağlayacak ve 2.el araç alım satımı yapan firmaların günlük tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir sistem geliştirdik.”

Tasit.com’da mağazanız hazır

Tasit.com’a ücretsiz kurumsal üye olan her firma, kurumsal üyelik avantajlarından ücretsiz yararlanırken, araç ilanlarını birkaç tıkla kendi Facebook sayfasına otomatik taşıyabiliyor.  Ayrıca Tasit.com tarafından araç alım satımı yapan firmalara özel düzenlenen kurumsal eğitimlere katılabiliyor ve Tasit.com’un düzenli olarak yayınladığı sektörün nabzını tutan otomobil ve hafif ticari Pazar değerlendirmesi raporlarına ve sektörel araştırma verilerine de ulaşabiliyor.

Tasit.com mobil uygulamaları da cebinizde

Hem Ios hem de Android platformlarında sürekli yenilediğimiz, kullanımı kolay ve modern tasarımlı uygulamalar da hayatınızı kolaylaştırıyor. Mobil uygulamalarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

MAĞAZANA GİT

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

ETİKETLER

Yeni eklenen ilanlar