Araba Değeri ile ikinci el araba fiyatlarını anında öğrenin

İkinci el arabaların güncel fiyatlarını nokta atış olarak öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz? GarajSepeti Araba Değeri uygulaması, size her marka ve modelden aracın gerçek zamanlı olarak hangi fiyatlardan alınıp satıldığını gösteriyor.

Garaj Sepeti Araba Değeri Uygulama Ekranları

Garaj Sepeti Araba Değeri Uygulama Ekranları

İstediğiniz ikinci el aracın o anki fiyatını hem alt ve üst aralıklar olarak, hem de ortalama tek fiyat olarak anında öğrenebilirsiniz.

Şimdi Araba Değeri Hesaplayın

Hangi araba, hangi fiyata en hızlı satılır?

Türkiye’nin en popüler otomotiv uygulamaları arasına giren ve 100.000’den fazla kullanıcısı olan GarajSepeti Araba Değeri uygulaması ile, aracınızın şu anki piyasa fiyatını, kaça alıp satabileceğinizi, ne kadara en hızlı satabileceğinizi kolayca görürsünüz.

En kolay satılan ikinci el arabalar

Ayrıca yalnızca fiyat değil, ilgilendiğiniz aracın ne kadar piyasası var, alırsanız ne kadar kolay satılabilir bunu da 2.el Popülerlik Endeksi sayesinde hızlıca inceleyebilirsiniz.

2.el fiyatlarını sorguladığınız her araç otomatik olarak değer listenizde yer aldığından, daha sonra hiç sorgu yapmadan da bu araçların güncel fiyatlarını görebilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Araba Değeri uygulamasını hemen indirin, şimdi kendiniz deneyin.

Şimdi Araba Değeri Hesaplayın

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar