Motosikletten otomobile kazayla takla

Sol şeride geçen motosikletli, kendisinden daha yavaş ilerlerken şerit değiştirmeye çalışan otomobille çarpışırsa sonuç çok daha kötü olabilirdi fakat motosikletli bu çarpışmadan en havalı şekilde kurtulmuş.

Motosikletin kendisini görmeden önce sesi duyuluyor. Sedan aracın şerit değiştirmesiyle motosikletli de hızını ayarlayamayıp araca çarpıyor. Çarpışma motosiklet sürücüsünü havaya fırlatınca, motosikletli havada takla atarak aracın üzerine iki ayağı üzerine düşüyor.

Trafikte en ilginç görüntülerin Rusya’dan çıkması tesadüf değil. Yollarda dolandırıcılık Rusya’da büyük bir sorun ve bu nedenle araçlara kamera monte edilmesi zorunlu. Arabaya kamera monte etmek sigorta yaptırmaktan çok daha ucuz ve Rus mahkemeleri araç kamera kayıtlarını sözlü ifadelerdense hem tercih ediyor hem de delil olarak kabul ediyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar