Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Motosiklet yogası: Saatte 60 km hızla otoyolda yoga

Hintli bir motosiklet sever, yoga seansını motosikletin üzerine taşımış.  Çiftçilik yapan 40 yaşındaki Hintli Gugulotu Lachiram, bir chopper üzerinde, tehlikenin kıyısında olağanüstü bir esneklik ve güç gösterisi sergiliyor.

hintli-motosikletli-yogi3

Çılgın Hintli, usta işi yoga pozlarını saatte 60 km hızla giden bir motosikletin üzerinde yaparken korktuğunu ama mutlu da olduğunu söylüyor. Yaklaşık 5 km boyunca motosiklet üzerinde gösteriler Lachiram’ı şehrinde bir kahraman haline dönüştürmüş ama spotif yogi’nin amacı ülkesi için bu gösterileri yapmak.

hintli-motosikletli-yogi4

Bu ilginç gösteriyi yapmak nerden aklına geldi bu adamın dediyseniz, televizyonda tehlikeli gösteriler yapan bir grubu izleyince onlar yapabiliyorsa ben neden yapamayayım diye düşünmüş. Çiftçiliği bırakabilirim ama motosikletle yogayı bırakamam diyen Hintli, bu işi çok sevdiğini ve gelecek 15 yılda bunu yapacağını söylüyor.

hintli-motosikletli-yogi2

45-50 yaş grubunun gösterisini onaylamadıklarını ama gençlerin kendisini desteklediğini belirten Lachiram, yaptığı işe tutkusunu anlatırken“ Duramıyorum” diyor.

Zen ve motosiklet bakım sanatı’nı bize hatırlatan Lachiram ile yapılan söyleşiyi şuradan izleyebilirsiniz:

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar