Honda 300 milyonuncu motosikletini üretti

Honda ilk kurulduğunda sadece motosiklet üreten bir firmaydı. İlk motosikletini 1949 yılında üreten markanın toplam motosiklet üretimi geçen 66 yıllık süre içerisinde 300 milyon adeti geçti.

Super Cup

Super Cup

İlk yurtdışı fabrikasını 1963 yılında Belçika’da kuran firma bugün dünyanın 22 farklı ülkesinde 33 ayrı fabrikada üretim gerçekleştiriyor. Eylül ayında 300 milyonuncu motosiklet üretimini gerçekleştiren firma bir törenle bunu kutladı.

Anniversary Gold Wing

Anniversary Gold Wing

Honda motor Co. Başkanı ve CEO’su Tahanobu Ito, üretimde ve satışta görev alan herkesin katkılarıyla Honda’nın bu günlere geldiğini dile getirirdi. Müşterileri daha da memnun edecek ürünler sunmayı amaçladıklarını ve bu ürünleri sunmaya devam edeceklerini söyledi. 300 milyonuncu motosiklet ise bir GoldWing oldu.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar